Dodatkowy sparingpartner

Jeden dodatkowy mecz sparingowy podczas zimowych przygotowań przed rundą wiosenną sezonu 2016/2017 rozegrają nasi seniorzy. Łącznie podopiecznych Zbigniewa Wydry zimą czekają konfrontacje z siedmioma zespołami.

Początkowo Pionier sparingowy serial zainaugurować miał 19 lutego od starcia z przedstawicielem wadowickiej A-klasy Halniakiem Targanice. Szkoleniowiec Zbigniew Wydra zaznaczał jednak, że będzie zależało mu na tym by pierwszy mecz kontrolny odbył się tydzień wcześniej. I plan ten udało mu się zrealizować, gdyż nasi seniorzy 13 lutego na sztucznym boisku w Czechowicach-Dziedzicach zmierzą się z rezerwami tamtejszego MRKS-u, czyli naszym rywalem z bielskiej A-klasy.

Uaktualniony plan zimowych przygotowań seniorów przed rundą wiosenną sezonu 2016/2017:
19 stycznia - inauguracja przygotowań na hali w Pisarzowicach o godzinie 17:30
13 luty - sparing z MRKS-em II Czechowice-Dziedzice (bielska A-klasa, Czechowice-Dziedzice godz. 17:00)
19 luty - sparing z Halniakiem Targanice (wadowicka A-klasa, Czechowice-Dziedzice godz. 15:00)
25 luty - sparing z GLKS-em Wilkowice (Bielska Liga Okręgowa, miejsce i godzina do ustalenia)
4 marzec - sparing z Huraganem Inwałd (wadowicka A-klasa, miejsce i godzina do ustalenia)
11 marzec - sparing z Sokołem Hecznarowice (bielska B-klasa, miejsce i godzina do ustalenia)
18 marzec - sparing ze Strumieniem Polanką Wielką (oświęcimska A-klasa, miejsce i godzina do ustalenia)
25 marzec - sparing z Groniem Bujaków (bielska B-klasa, miejsce i godzina do ustalenia)