... i terminarze na jesienną część zmagań w sezonie 2022/2023

Wczoraj informowaliśmy o rywalach z jakimi przyjdzie się mierzyć trzem naszym drużynom młodzieżowym w sezonie 2022/2023 i sezonie jesiennym 2022, a dzisiaj już prezentujemy terminarze dla tych zespołów. Zarówno juniorzy, trampkarze, jak i młodziki jesienne ligowe zmagania zainaugurują spotkaniami na własnym boisku w weekend 3/4 września.

Juniorzy prowadzeni przez Marcina Pawia w sezonie 2022/2023 w dalszym ciągu występować będą w rozgrywkach 3. Ligi Okręgowej. Rywalizację w rundzie jesiennej rozpoczną 4 września od spotkania domowego z LKS-em Ligota, natomiast pierwszą część sezonu zakończą 29 października meczem wyjazdowym z Przełomem Kaniów.

Trampkarze trenowani przez Łukasza Nycza w sezonie jesiennym 2022 mierzyć się będą mimo zdobytego mistrzostwa ponownie w rozgrywkach 5. Ligi Okręgowej. Sezon jesienny zainaugurują 2 września od spotkania na własnym boisku z LKS-em Bestwina, natomiast jesienną rywalizację zakończą 5 listopada również grając przed własnymi kibicami z BKS-em Stal Bielsko-Biała.

Młodziki pod wodzą Roberta Nycza w sezonie jesiennym 2022 zagrają w rozgrywkach 5. Ligi Okręgowej. Sezon jesienny rozpoczną 3 września od potyczki domowej z KS-em Bestwinka, natomiast finisz całych zmagań zaplanowany jest na 5 listopada i również domowej konfrontacji z Sokołem Hecznarowice.

Tak jak już wspominaliśmy w poście wcześniejszym, zarówno podział lig, jak i terminarze rozgrywek naszych orlików pod opieką Jacka Nycza oraz żaków czyli podopiecznych Michała Majtyki poznamy w terminie późniejszym, o czym oczywiście od razu poinformujemy.

Terminarz na rundę jesienną 3.Ligi Okręgowej Juniorów dostępny jest TUTAJ

Terminarz na sezon jesienny 5. Ligi Okręgowej Trampkarzy dostępny jest TUTAJ

Terminarz na sezon jesienny 5. Ligi Okręgowej Młodzików dostępny jest TUTAJ

Przypominamy, że terminy oraz godziny spotkań w trakcie trwania rundy jesiennej w przypadku juniorów i sezonu jesiennego w przypadku trampkarzy i młodzików mogą ulegać zmianom, dlatego zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony klubu oraz fanpage'a na Facebook'u.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz sympatyków do kibicowania naszym najmłodszym zawodnikom!