Klasyfikacja Fair-Play

Wydział Gier i Dyscypliny BOZPN w Podokręgu Bielsko-Biała opublikował klasyfikację Fair-Play bielskiej A-klasy za rundę jesienną sezonu 2015/2016.

Na półmetku zmagań najczyściejszą grą pochwalić się mogą drużyny Przełomu Kaniów i Zapory Porąbka, które uzbierały zaledwie 20 żółtych i 1 czerwoną kartkę, co przełożyło się na 45 punktów karnych. Miejsce na podium uzupełniła ekipa beniaminka z Bystrej, która uzbierała zaledwie 1 punkt więcej lecz nie otrzymując ani jednej "czerwieni". Tym razem nie co gorzej spisali się w tej klasyfikacji nasi seniorzy, którzy wylądowali na 11. miejscu z 67 punktami. Podopieczni Zbigniewa Wydry karani byli 26 razy żółtymi oraz 3 czerwonymi kartkami. A kolejny już raz na niechlubnym ostatnim miejscu wylądowała drużyna z Bestwinki, która odnotowała aż 38 upomnień w postaci żółtej kartki, a 3 razy jej zawodnicy musieli opuszczać przedwcześnie murawę co dało tej ekipie aż 96 punktów.

Klasyfikacja Fair-Play bielskiej A-klasy za rundę jesienną sezonu 2015/2016: