Kolejny trener stracił posadę

Do już trzeciej zmiany w tym sezonie na stołku szkoleniowca drużyny bielskiej A-klasy doszło po minionej kolejce. Tym razem z tą funkcją pożegnał się Maciej Tokarczyk prowadzący do tej pory KS Bystra.

Maciej Tokarczyk, to szkoleniowiec który trenerem "Bystrzaków" był od samego początku istnienia tego klubu, czyli od lata 2013 roku. To właśnie pod jego wodzą najmłodszy klub w regionie święcił swój największy jak dotychczas sukces - awans do bielskiej A-klasy w sezonie 2014/2015. Początek jego zespołu na tym szczeblu rozgrywkowym jak na beniaminka był bardzo udany, ale wraz z upływem czasu ich pozycja słabła czego efektem było zajęcie dopiero 10. miejsca na finiszu minionego sezonu. W obecnie trwającym Bystra spisuje się jeszcze gorzej i po 9. kolejkach zamyka ligową tabelę z zaledwie jednym odniesionym zwycięstwem. I choć Maciej Tokarczyk z zamiarem opuszczenia drużyny nosił się już od dawna i pracę zakończyć chciał po rundzie jesiennej, to zarząd klubu przyspieszył tą decyzje i rozstał się z trenerem już teraz. Zespół tymczasowo obejmie duet grających trenerów Przemysław Musiał oraz Jakub Habdas, natomiast nowego szkoleniowca "Bystrzaków" poznamy w zimowej przerwie.