Na wiosnę bez Bystrej?

Przygotowania do rundy wiosennej w poszczególnych zespołach przebiegają pełną parą, jednak jak się okazuje nie dla wszystkich. Dość zaskakujące i przykre informacje płyną do nas bowiem z jednej z czołowych drużyn pod względem organizacyjnym w rozgrywkach bielskiej A-klasy.

Problemy natury kadrowej dotykają bowiem jedenastą drużynę w tabeli bielskiej A-klasy - KS Bystrą. Mimo faktu, że całkiem niedawno ekipa ta poznała nazwisko nowego szkoleniowca, a którym został mianowany Kamil Zoń, to jednak zimowe przygotowania przebiegają tam niezbyt optymistycznie pod względem frekwencji na treningach. Powodem takiego stanu rzeczy są kontuzje oraz wyjazdy w celach zawodowych zawodników, a przypomnieć należy że wraz z początkiem obecnego sezonu została w tym klubie rozwiązana drużyna juniorów. Wobec tego pierwsza drużyna nie może się nawet posiłkować swoimi młodymi graczami, gdyż po prostu takich nie posiada. W ostatnich dniach na portalu Beskidzka Piłka zarząd klubu zwrócił się z prośbą do każdego chętnego zawodnika do wzięcia udziału w zajęciach, jednak ciężko przewidzieć jaki będzie miał ten apel rozgłos.

Nad ekipą z Bystrej zawisło zatem widmo wycofania się z dalszej rywalizacji w rozgrywkach bielskiej A-klasy w obecnym sezonie, co byłoby niestety przykrą niespodzianką. Przypomnijmy, że sytuacja w ligowej tabeli dla "Bystrzaków" i tak już nie jest różowa, gdyż zespół ten na półmetku zmagań plasuje się dopiero na 11. miejscu. My oczywiście będziemy śledzić dalsze losy drużyny, z nadzieją że wiosną naszym seniorom nie ubędzie kolejny rywal w stawce (przypomnijmy, że tuż przed sezonem z rozgrywek wycofała się Zapora Porąbka).