Pierwszy trener na wylocie

Za nami już połowa rozgrywek rundy jesiennej w bielskiej A-klasie. Wystarczyło to jednak, by pierwszy trener pożegnał się z zajmowanym przez siebie stanowiskiem.

W związku z fatalnymi wynikami osiąganymi w obecnym sezonie ze stanowiskiem trenera pożegnał się opiekun KS Bestwinka - Jarosław Kubacki. Drużyna ta przed startem rozgrywek była wymieniana w gronie faworytów do walki o mistrzostwo, postarano się o solidne wzmocnienia. Po 7. kolejkach Bestwinka jednak rozczarowuje i plasuje się na trzecim miejscu od końca ponosząc do tej pory aż cztery porażki, wobec czego zarząd klubu z byłym już trenerem postanowił się rozstać. Na chwilę obecną nie jest znane nazwisko nowej miotły naszych ligowych rywali, tymczasowo w tą rolę wcielą się zawodnicy: Zbigniew Wierzgoń, Tomasz Bieroński oraz Dominik Chmielniak.