Piłka młodzieżowa

Dość nietypowo, bo w miniony poniedziałek swój mecz awansem rozegrali nasi trampkarze w rozgrywkach IV Ligi Okręgowej. W spotkaniu 9. kolejki, które pierwotnie odbyć się miało 26 maja w Boże Ciało a zostało przełożone na prośbę rywali, pewnie pokonali swoich rówieśników z Zapory Porąbka 5:0, choć juz od 29. minuty musieli sobie radzić w liczebnym osłabieniu po czerwonej kartce dla Olivera Sitka. Co prawda dzięki temu zwycięstwu trampkarze nie przesunęli się w ligowej tabeli i dalej zajmują 5. miejsce, to jednak zwiększyli swoją przewagę nad strefą spadkową do siedmiu punktów mając jeden mecz więcej od rywali.

__________________________________________________________________________________________________________

9. kolejka IV Ligi Okręgowej Trampkarzy (spotkanie awansem)
Pionier Pisarzowice - Zapora Porąbka
5:0 (3:0)