Piłka młodzieżowa

Nasze drużyny młodzieżowe rozegrały kolejne spotkania w rozgrywkach III Ligi Okręgowej Juniorów Grupa 1 oraz IV Ligi Okręgowej Trampkarzy. Nasi juniorzy przed domowym pojedynkiem z Przełomem Kaniów mieli jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie, lecz porażka z tym rywalem 0:3 sprawia, że definitywnie żegnają się oni z tym szczeblem ligowym. Trampkarze z kolei rozpoczęli rundę rewanżową i podobnie jak w pierwszym spotkaniu na własnym boisku z Bestwinką tak i w wyjazdowym meczu doznali wysokiej porażki, tym razem aż 0:18. Juniorzy na ostatnim 10. miejscu w ligowej tabeli. Również trampkarze nie zmienili swojego położenia i plasują się na 5. miejscu.

__________________________________________________________________________________________________________

16. kolejka III Ligi Okręgowej Juniorów Grupa 1
Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów
0:3 (0:2)