Piłka młodzieżowa

Ostatnie spotkanie w sezonie 2015/2016 rundy wiosennej mają za sobą nasi trampkarze w rozgrywkach IV Ligi Okręgowej. Na własnym boisku pokonali oni Spójnię Landek 4:2, a autorem wszystkich trafień dla drużyny prowadzonej przez Bogusława Lorensa był Michał Strzeżoń. Nasi trampkarze zakończyli zatem zmagania na 5. miejscu w tabeli. Mistrzowski tytuł zdobyła drużyna LKS Bestwina, natomiast najsłabszym zespołem w stawce okazała się Zapora Porąbka która to spada o ligowy szczebel niżej.

__________________________________________________________________________________________________________

14. kolejka IV Ligi Okręgowej Trampkarzy
Pionier Pisarzowice - Spójnia Landek
4:2 (1:1)