Piłka młodzieżowa

Za nami kolejne emocje związane z występami naszych drużyn młodzieżowych w 4. kolejce IV Ligi Okręgowej. Znów mimo początkowego prowadzenia meczu na swoją korzyść nie potrafili rozstrzygnąć juniorzy, drużyna prowadzona przez Bogusława Lorensa jednak i tak uzyskała korzystny rezultat i zremisowała w derbowym pojedynku na boisku wicelidera Wilamowiczanki Wilamowice 1:1. Drugie z rzędu wysokie zwycięstwo uzyskali trampkarze pod wodzą Łukasza Nycza, na własnym boisku pokonali bez problemów Sokoła Buczkowice 5:0 i zaostrzyli apetyt na walkę o ligowe podium. Zauważalne postępy w grze robią młodziki młodsze trenera Roberta Nycza i choć nie przekładają się one jeszcze na wyniki, które zresztą i tak nie są najważniejsze w tej kategorii wiekowej, to z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość, póki co kolejny rywal wykorzystał ich brak ogrania na dużym boisku tym razem Pasjonat Dankowice z którymi nasi najmłodsi adepci futbolu przegrali 1:13.

________________________________________________________________________________________________________

4. kolejka IV Ligi Okręgowej Juniorów
Wilamowiczanka Wilamowice - Pionier Pisarzowice
1:1 (0:1)