Piłka młodzieżowa

Bardzo udany weekend mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe, które w komplecie uzyskały zwycięstwa. Pierwszy w sezonie triumf świętowali nasi juniorzy pod wodzą Bogusława Lorensa, którzy w wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki III Ligi Okręgowej w dobrym stylu pokonali Sołę Kobiernice 4:1. Równie efektownie zaprezentowali się nasi trampkarze prowadzeni przez Łukasza Nycza, w meczu 3. kolejki V Ligi Okręgowej na wyjeździe okazali się lepsi od Gronia Bujaków pokonując rywala 4:1. Podobnie jak juniorzy po swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie sięgnęły nasze młodziki czyli podopieczni Roberta Nycza, pojedynek 3. kolejki IV Ligi Okręgowej Grupy 1 na własnym boisku przeciwko Przełomowi Kaniów rozstrzygnęli na swoją korzyść w stosunku 5:2. Niestety nie doszło do skutku starcie naszych żaków pod kierownictwem Andrzeja Nycza z KS Bestwinką w ramach 3. kolejki Bielskiej Ligi Żaków Grupy A, z powodu złych warunków atmosferycznych obydwa zespoły zmierzą się ze sobą w terminie późniejszym.

________________________________________________________________________________________________________

3. kolejka III Ligi Okręgowej Juniorów
Soła Kobiernice - Pionier Pisarzowice
1:4 (1:1)