Piłka młodzieżowa

W tygodniu byliśmy świadkami dwóch spotkań naszych drużyn młodzieżowych, jednak z nich odrabiała zaległości a druga grała awansem. W środę swoje zaległe spotkanie rozgrywali nasi juniorzy pod wodzą Marcina Pawia, którzy w ramach 5. kolejki III Ligi Okręgowej Grupy Mistrzowskiej rywalizowali w derbowej konfrontacji w Wilamowicach z tamtejszą Wilamowiczanką, lecz niestety w mocno osłabionym składzie ulegli rywalom aż 2:8 i na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zajmują 3. miejsce w tabeli. W piątek natomiast swój mecz awansem rozgrywali nasi trampkarze prowadzeni przez Łukasza Nycza, którym przyszło się mierzyć w ostatniej 10. kolejce IV Ligi Okręgowej z Orłem Kozy na jego boisku, do przerwy utrzymywał się wynik 1:1 lecz z powodu burzy i intensywnych opadów deszczu z gradem sędzie musiał przerwać pojedynek i na ten moment nie wiadomo kiedy zostanie dokończony.

__________________________________________________________________________________________________________