Piłka młodzieżowa

Nasze drużyny młodzieżowe prawie w komplecie zakończyły w miniony weekend rozgrywki ligowe w obecnym sezonie, ligowe zaległości odrabiać będą w najbliższym czasie jedynie żaki. Cenny remis uzyskali nasi juniorzy pod wodzą Marcina Pawia, którzy w spotkaniu ostatniej 6. kolejki III Ligi Okręgowej Grupy Mistrzowskiej podzielili się punktami z KS Bestwinką remisując 0:0, dzięki czemu w końcowej tabeli uplasowali się na podium rozgrywek zajmując 3. miejsce. Pierwsze w sezonie zwycięstwo odniosły młodziki czyli podopieczni Roberta Nycza, w wyjazdowym meczu ostatniej 10. kolejki IV Ligi Okręgowej Grupy 1 wysoko pokonali oni Przełom Kaniów 6:1 i na ostatniej prostej wskoczyli w końcowej klasyfikacji na 4. miejsce. Nie powiodło się niestety żakom pod kierownictwem Andrzeja Nycza, ich zaległy domowy pojedynek z 10. kolejki Bielskiej Ligi Żaków Grupy A przyniósł wysoką porażkę z KS Bestwinką 0:12 i na ten moment zajmują one 8. miejsce w tabeli. Przypomnijmy, że w piątek spotkaniem w Kozach z tamtejszym Orłem zmagania ligowe zakończyli trampkarze prowadzeni przez Łukasza Nycza, spotkanie to w ramach ostatniej 10. kolejki IV Ligi Okręgowej zostało przerwane w połowie meczu przy stanie 1:1 i jak już wiemy wynik ten zostanie utrzymany a to oznacza że trampkarze w końcowym rozrachunku zajęli 4. miejsce w tabeli.

__________________________________________________________________________________________________________

6. kolejka III Ligi Okręgowej Grupy Mistrzowskiej Juniorów
KS Bestwinka - Pionier Pisarzowice
0:0 (0:0)