Początek letnich przygotowań seniorów

Już w najbliższą sobotę tj. 18 lipca od sparingowej potyczki z Pasjonatem Dankowice letnie przygotowania do sezonu 2015/2016 w rozgrywkach bielskiej A-klasy rozpoczną nasi seniorzy, a to wszystko pod wodzą nowego/starego szkoleniowca - Zbigniewa Wydry.

Dość oryginalnie i eksperymentalnie zajęcia po wakacyjnej przerwie wznowią nasi seniorzy. Z marszu czeka ich sparingowa konfrontacja z Pasjonatem Dankowice. Jest to spowodowane bowiem tym, że spotkanie z reprezentantem Ligi Okręgowej zostało ustalone i "zaklepane" jeszcze za kadencji byłego szkoleniowca Pioniera. Tak więc z wysokiego C swoje przygotowania rozpoczną podopieczni Zbigniewa Wydry. Dla samego trenera będzie to jednak okazja, by już na samym początku dokonać przeglądu kadry zespołu.

A rywal z którym się zmierzymy jest zespołem niezwykle wymagającym. Trzecia drużyna minionego sezonu rozgrywek Ligi Okręgowej w ligowej tabeli dała się wyprzedzić tylko dwójce dominatorów tych rozgrywek w minionym roku: Spójni Landek oraz WSS Wisła. W drużynie aż roi się od zawodników z ciekawym CV oraz sporym doświadczeniem. Zacząć należy od szkoleniowca Pasjonata Artura Bierońskiego, a na Wojciechu Sadloku czy Marcinie Wróblu kończąc. To oczywiście tylko część bardzo mocnego zespołu. Co ciekawe naszym seniorom przyszło się mierzyć z dankowianami zimą tego roku. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach ulegliśmy im po zaciętym meczu 4:5.

Mecz sparingowy nr.1
sobota, 18 lipca, godz. 17:00