Początek zimowych przygotowań seniorów

Już w najbliższy poniedziałek 12 stycznia Pionier rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej bielskiej A-klasy w sezonie 2014/2015. Pierwszy po świąteczno-noworocznej przerwie trening odbędzie się na Kompleksie Sportowym w Kętach o godz.19:00. Zbiórka pod klubowym budynkiem pół godziny wcześniej.

Jak zapowiadał szkoleniowiec naszych seniorów Jarosław Krystian zawodnicy będą trenować zarówno na hali, jak i orliku ale również nie obędzie się bez zajęć na siłowni czy w terenie. I choć ta ostatnia forma przygotowań pomału odchodzi w zapomnienie, wciąż jednak wydaję się skuteczna.

Trener liczy na obecność i zaangażowanie zawodników. W trakcie przygotowań z seniorami trenować będzie kilku wyróżniających się juniorów klubu. Czy pojawi się ktoś nowy z zewnątrz, a kogoś zabraknie? Nie jest to wykluczone, ale na wszystkie odpowiedzi dotyczące roszad kadrowych przyjdzie dopiero czas. Oczywiście w tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w drużynie naszych seniorów. Pierwsze sparing Pionier rozegra 31 stycznia, a rywalem będzie ekipa Orła Ryczów. Konfrontacja ta odbędzie się najprawdopodobniej na sztucznym boisku w Chełmku.

Będziemy na bieżąco Państwa informować o sytuacji w drużynie seniorów oraz miejscach i godzinach rozgrywanych sparingów.