Podsumowanie juniorów - sezon 2014/2015

Kolejny sezon w młodzieżowych rozgrywkach mają za sobą nasi juniorzy. Pierwszy po reorganizacji, w związku z czym przyszło im rywalizować w Wojewódzkiej Lidze A1 Grupa 1. Zarówno jesień, jak i wiosna w ich wykonaniu była średnia. Dobre mecze przeplatali słabszymi i choć pod koniec sezonu mieli duże szanse na zajęcie miejsca na podium, to jednak podopieczni Bogusława Lorensa rozgrywki zakończyli na 6. miejscu.

Drużyna, która po rundzie jesiennej zajmowała 6. miejsce, wiosnę rozpoczęła z przytupem i z kilkoma dobrymi wynikami. W pewnym momencie miała nawet prawo myśleć o znalezieniu się na podium rozgrywek. Niestety słabsza w ich wykonaniu końcówka sezonu spowodowała, że w ligowej tabeli juniorzy wylądowali dopiero na 6. miejscu z dorobkiem 20 punktów. Złożyło się na to pięć zwycięstw, tyle samo remisów oraz sześć porażek. Bilans bramkowy wyniósł 40:38. Powodem takiej dyspozycji na finiszu zmagań mógł być fakt, że kilku zawodników śmiało zasilało szeregi pierwszej drużyny, a byli to m.in.: Mateusz Długosz, Jakub Wróbel, Mateusz Dziubek oraz Jacek Nycz. Bezkonkurencyjni w lidze okazali się zawodnicy LKS Bestwina, którzy aż o 9 punktów wyprzedzili drugi w tabeli LKS Czaniec. Zdobyli oni aż 41 punktów, ponosząc tylko jedną porażkę w trakcie trwania całego sezonu.

Tabela końcowa Wojewódzkiej Ligi A1 Grupa 1:

Kadra zespołu w sezonie 2014/2015:
Bramkarze: Długosz Mateusz, Kocierz Jakub
Obrońcy: Zemanek Wojciech, Kamiński Mateusz, Nycz Jacek, Lorens Szymon, Tora Nikodem, Stanclik Piotr
Pomocnicy: Grzegorski Piotr, Dziubek Mateusz, Góra Mateusz, Szetyński Mariusz, Szetyński Robert, Mleczko Konrad, Wieczorek Bartłomiej, Cerajewski Adrian
Napastnicy: Wróbel Jakub, Grzegorski Wojciech, Nycz Patryk, Kubiczek Bogusław

Najwięcej spotkań: