Skrzyczne pokonane

Pierwsze zwycięstwo podczas letnich przygotowań do nowego sezonu odnieśli nasi seniorzy, którzy na własnym boisku pokonali przedstawiciela żywieckiej A-klasy Skrzyczne Lipowa 2:1, choć po rozmiarze wyniku pozostaje lekki niedosyt. Autorami bramek dla podopiecznych Zbigniewa Wydry byli Jakub Wróbel oraz Mateusz Góra. A już dziś o godz. 17:00 naszych seniorów czeka pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie w ramach I rundy Pucharu Polski w Podokręgu Bielsko-Biała. Naszym rywalem w Kozach będzie tamtejszy Orzeł. Zapraszamy.

__________________________________________________________________________________________________________

sobota, 1 sierpnia 2015r., godz.16:00

Pisarzowice

Mecz sparingowy

Pionier Pisarzowice - Skrzyczne Lipowa

2:1 (2:0)

Bramki dla Pioniera:
1:0 Wróbel J. 23'
2:0 Góra M. 34' (asysta Zawodnik Testowany 2)

Skład Pioniera: Długosz M. - Dziki M., Gacek M., Góra A., Dziubek M., Muszyński M., Nycz J., Zawodnik Testowany 1, Góra M., Zawodnik Testowany 2, Wróbel J.

Ponadto zagrali: Mleczko K., Zawodnik Testowany 3, Zawodnik Testowany 4

Trener: Wydra Z.