Sparing odwołany

Nie doszedł do skutku zaplanowany na niedzielę sparing z OKS-em Juwe Tychy, który miał zostać rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tychach. Wszystko przez problemy z dostępem do boiska.

Spotkanie z OKS-em Juwe Tychy, które początkowo miało zostać rozegrane w niedzielę o godzinie 15:00, w ostatniej chwili zostało przesunięte przez drużynę rywali na godzinę 17:30. Jak się jednak okazało nie było możliwości dostępu do boiska również i o tej godzinie, ponadto nasi seniorzy nie wyrazili chęci gry o tak późnej porze (powrót do domu ok. godziny 21), wobec czego sparing został odwołany. Oznacza, to że podopieczni Zbigniewa Wydry kolejny mecz kontrolny rozegrają w najbliższy czwartek z b-klasową LKS Ligotą na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach o godzinie 19:00. Dzień wcześniej odbędą jednostkę treningową na hali w Pisarzowicach o godzinie 17:30, a w weekend czeka ich konfrontacja w Szczyrku z ligowym rywalem z bielskiej A-klasy - Sokołem Buczkowice.