Sparingi czas zacząć

Jutrzejszym spotkaniem z występującym w B-klasie Orłem Kozy sparingowe granie podczas letnich przygotowań do sezonu 2016/2017 w rozgrywkach bielskiej A-klasy rozpoczną nasi seniorzy. Podopieczni Zbigniewa Wydry z rywalem zmierzą się na własnym boisku o godzinie 18:30.

Pionier, który przygotowania do nowego sezonu rozpoczął dopiero w miniony czwartek, już jutro zmierzy się w swoim pierwszym letnim meczu kontrolnym po wakacyjnej przerwie. We wspomnianych premierowych zajęciach udział wzięło aż 16 zawodników, w tym piątka graczy przymierzanych do gry w drużynie prowadzonej przez Zbigniewa Wydrę co niewątpliwie cieszy. Najprawdopodobniej wszyscy będą mieli okazję zaprezentowania się w sparingu z Orłem Kozy.

Co do naszych rywali, to Orłowi nie udało się wrócić w szeregi A-klasowców po zeszłorocznym spadku do B-klasy. Nad drużyną widniała nawet klątwa rozpadu pierwszej drużyny, ale na ich szczęście do tego nie doszło a początkiem tego roku wybrany został nawet nowy zarząd klubu na czele z prezesem Mariuszem Polakowskim. Zespół przed nowym sezonem objął doskonale znany w regionie szkoleniowiec Dariusz Kubica z jasnym celem, czyli awansem do A-klasy. Podczas obecnie trwających przygotowań Orzeł rozegrał już jeden mecz sparingowy, właśnie z drużyną występujący ligowy szczebel wyżej, mierzył się z KS Bystra i przegrał 0:5.

Mecz sparingowy
wtorek, 26 lipca, godz. 18:30