Statystyki naszej strony

Korzystając z chwili przerwy między sparingami naszych seniorów oraz turniejami drużyn młodzieżowych, przedstawiamy Państwu statystyki dotyczące oficjalnej strony naszego klubu. Weźmiemy pod lupę odwiedziny strony, odsłony newsów oraz unikalnych użytkowników odwiedzających nasz serwis w przeciągu całego 2017 roku.

Oficjalna strona Pioniera w nowej wersji ma już dokładnie 1145 dni, w ciągu których udostępniliśmy Państwu aż 715 newsów. Miło nam zatem poinformować, że naszą stronę w całym minionym 2017 roku odwiedziło aż 14,550 sympatyków. Jeszcze lepszym wynikiem nasz klub może się pochwalić jeśli chodzi o odsłony newsów, gdyż w tym przypadku liczba ta wynosiła aż 51,542. Jeśli chodzi natomiast o liczbę unikalnych użytkowników naszej strony, to wynosi ona 12,542 co również jest wynikiem całkiem dobrym. Cieszymy się, że nasza praca i informowanie Państwa o wydarzeniach wokół klubu jest tak szeroko odbierane i liczymy, że w 2018 roku statystyki te jeszcze bardziej wzrosną.

Statystyki oficjalnej strony Pioniera w 2017 roku: