Szpital i wakacje. Czarni faworytem

Druga seria gier bielskiej A-klasy przed nami. Przyglądamy się najbliższym wydarzeniom wspólnie z Bogdanem Rozmusem, trenerem Beskidu Godziszka.

Czarni wygrali, Czarni wygrają? W Godziszce szpital i wakacje
Mecz z drużyną z Jaworza źle się da nas ułożył, szybko straciliśmy gola po błędzie obrony, która po raz pierwszy grała w tym zestawieniu. Nie wykorzystaliśmy rzut karnego przy wyniku 0:1. Mecz mógłby się potoczyć inaczej, ale muszę przyznać, że Czarni wygrali zasłużenie – wspomina Bogdan Rozmus, trener zespołu z Godziszki. – Mam w zespole szpital, wciąż trwają wakacje, ale damy radę – dodaje w kontekście najbliższego meczu z KS-em Bystra.

Hit kolejki w Jaworzu
Dojdzie jutro do pojedynku kandydatów do walki o czołowe lokaty. Czarni z Jaworza podejmą Zaporę z Wapienicy. – Hit kolejki z udziałem sąsiadów. Jeśli Czarni zagrają na takim poziomie jak z nami, to moim zdaniem poradzą sobie i zdobędą kolejne trzy punkty. Są głównym kandydatem do awansu – komplementuje rywala nasz rozmówca.

Derby w Mazańcowicach
LKS Mazańcowice, który w poprzednim sezonie do końca walczył o ligowy byt, natomiast bieżące rozgrywki rozpoczął od zwycięstwa w Bestwince podejmie drużynę z Międzyrzecza. Beniaminek na inaugurację również wygrał – 5:1 z Przełomem Kaniów. – W zespole z Mazańcowic doszło do wielu zmian, wygrali na trudnym terenie na inaugurację. W derbowym pojedynku typuję „1X” ze wskazaniem na gospodarzy – zakłada trenera Rozmus.

źródło: sportowebeskidy.pl

2. kolejka bielskiej A-klasy

(13) Przełom Kaniów - Pionier Pisarzowice (2)

sobota, 20 sierpnia 2016 r.

Ostatnie spotkania pomiędzy zespołami:
2015/16 (w) Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów 1:1
2015/16 (j) Przełom Kaniów - Pionier Pisarzowice 4:2
2014/15 (w) Przełom Kaniów - Pionier Pisarzowice 7:1
2014/15 (j) Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów 2:2
2014/15 (w) Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów 2:3

Forma zespołów:
Przełom Kaniów:
13.08.2016 r. (wyjazd) KS Międzyrzecze 1:5
Pionier Pisarzowice:
13.08.2016 r. (dom) Iskra Rybarzowice 4:0

Pozostałe spotkania 2. kolejki bielskiej A-klasy: