Terminarz rozgrywek młodzieżowych

Poznaliśmy już terminarz rozgrywek młodzieżowych, w których udział będą brać nasze dwie drużyny młodzieżowe. W związku z dalszą reorganizacją w sezonie 2015/2016 nasi juniorzy występować będą w III a trampkarze w IV Lidze Okręgowej

Liga w której występować będą juniorzy rocznika 1997 i młodsi została podzielona na dwie grupy. Pionier trafił do grupy 1, w której ich rywalami będą: KS Bestwinka, Soła Kobiernice, LKS Bestwina, LKS Czaniec, Groń Bujaków, Przełom Kaniów, Sokół Hecznarowice, Wilamowiczanka Wilamowice oraz Żar Międzybrodzie Bialskie. Rozgrywki zainaugurowane zostaną w ostatni weekend sierpnia, w dniach 29-30. Podopieczni Bogusława Lorensa zmierzą się wtedy w domowym spotkaniu z Groniem Bujaków. Zakończenie rundy jesiennej zaplanowano natomiast na 24 października, a zakończą ją nasi juniorzy derbowym pojedynkiem w Hecznarowicach z tamtejszym Sokołem. Po rozegraniu pełnego sezonu mistrzowie obydwóch grup zmierzą się ze sobą w barażowym meczu o awans do II Ligi Wojewódzkiej, natomiast najsłabsze zespoły obydwóch grup w podobnym barażu zagrają o utrzymanie i uniknięcie degradacji do IV Ligi Okręgowej.

1. kolejka III Ligi Okręgowej A1 Junior Grupa 1:
29.08.2015 r. (sobota), godz. 12:00
Soła Kobiernice - Wilamowiczanka Wilamowice
Pionier Pisarzowice - Groń Bujaków
Żar Międzybrodzie Bialskie - Sokół Hecznarowice
Przełom Kaniów - KS Bestwina
30.08.2015 r. (niedziela), godz. 12:00
LKS Czaniec - KS Bestwinka

Ze szczegółami terminarza mogą się Państwo zapoznać klikając w link: http://lkspionier.futbolowo.pl/schedule/7806/8613/35197

Trampkarze, którzy w roku poprzednim grali wyśmienicie i otarli się o awans w nagrodę w nowym sezonie zagrają w IV Lidze Okręgowej. Przyjdzie im się mierzyć jednak z niezwykle wymagającymi drużynami, a będą nimi: GLKS Wilkowice, LKS Bestwina, Orzeł Kozy, Zapora Porąbka oraz Beskid Godziszka. Start rozgrywek, w których udział brać będą zawodnicy z roczników 2001 i młodszych będzie miał miejsce 30 sierpnia, wtedy podopieczni Bogusława Lorensa podejmą w wyjazdowym spotkaniu Zaporę Porąbka. Zakończenie całego sezonu zaplanowano na 31 października, a nasi trampkarze udadzą się wtedy do Wilkowic. Ma to związek z wprowadzoną nowinką przez władze związku, by na jesień rozegrać dwie rundy (mecz i rewanż). Wyłonią one najlepszą drużyną, która bezpośrednio uzyska promocję do III Ligi Okręgowej oraz najsłabszą, która spadnie do V Ligi Okręgowej.

1. kolejka IV Ligi Okręgowej C1 Trampkarz:
30.08.2015 r. (niedziela), godz. 10:00
LKS Bestwina - Orzeł Kozy
GLKS Wilkowice - Beskid Godziszka
Zapora Porąbka - Pionier Pisarzowice

Ze szczegółami terminarza mogą się Państwo zapoznać klikając w link: http://lkspionier.futbolowo.pl/schedule/7815/8624/35217