Trampkarze nie zagrają, aura storpeduje kolejkę?

Niestety jesienna aura i opady deszczu, które w ostatnich dniach nawiedziły Podbeskidzie mogą storpedować najbliższy piłkarski weekend w naszym regionie. Wiadomo już, że właśnie z tych przyczyn swojego spotkania w Landeku z tamtejszą Spójnia nie rozegrają nasi trampkarze.

Spotkanie w Landeku rozegrane zostać miało na bocznym boisku, ale zostało zalane w związku z czym zostało odwołane. Najprawdopodobniej zostanie one rozegrane w najbliższy wtorek tj. 1 listopada o godzinie 16:00, jednak wszelkie decyzje podjęte zostaną w poniedziałek.

Co do pojedynków naszych seniorów, juniorów oraz młodzików młodszych to wszystko okaże się w dniu jutrzejszym przed samymi meczami, a wszystko zależne będzie od sędziów i trenerów drużyn. Jeśli uznają oni, że murawa nadaje się do gry wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Przypomnijmy że seniorzy oraz młodziki młodsze swoje mecze rozegrają w Pisarzowicach odpowiednio z GKS Czarnymi Jaworze oraz Rekordem II Bielsko-Biała, natomiast juniorzy udadzą się do Buczkowic na starcie z Sokołem.