Trampkarze poza podium

W minioną niedzielę tj. 25 stycznia w hali Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach odbył się halowy turniej trampkarzy o Puchar Prezesa LKS Orzeł Kozy. Podopieczni Bogusława Lorensa turniej zakończyli na miejscach 5-6.

W turnieju udział wzięło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Poza Pionierem były to: Orzeł Kozy I, Orzeł Kozy II, Orzeł Witkowice, Sokół Hecznarowice, Soła Kobiernice, Groń Bujaków oraz Czarni Jaworze.

Nasi trampkarze trafili do teoretycznie łatwej grupy z Orłem Kozy II, Sokołem Hecznarowice i Czarnymi Jaworze. Zmagania rozpoczęli udanie, bo od pewnego zwycięstwa nad Jaworzem 3:0. Potem jednak, w takim samym stosunku ulegli Hecznarowicom a w meczu decydującym o wyjściu z grupy okazali się gorsi zaledwie o jedną bramkę od drugiej drużyny Orła Kozy przegrywając 0:1.

W klasyfikacji końcowej Pionier zajął miejsca 5-6 razem z Groniem Bujaków. A najlepszą drużyną okazała się pierwsza drużyna Orła Kozy.

Kolejność końcowa turnieju o Puchar Prezesa LKS Orzeł Kozy:
1. Orzeł Kozy I
2. Orzeł Kozy II