Weekendowy rozkład spotkań

Najbliższy weekend dostarczy nam kolejnych emocji związanych z występami naszych drużyn, a do rywalizacji przystępują najmłodsi wychowankowie naszego klubu. Na sobotę zaplanowano większość pojedynków, a granie rozpoczną nasi trampkarze którzy na własnym boisku w ramach 3. kolejki IV Ligi Okręgowej zmierzą się z LKS-em Czaniec, następnie na boisko wybiegną młodziki a czeka ich wyjazdowy pojedynek w 2. kolejce IV Ligi Okręgowej Grupy 1 z Sokołem Zabrzeg,  zaraz po nich w akcji zobaczymy juniorów rywalizujących na wyjeździe w derbowym spotkaniu 13. kolejki III Ligi Okręgowej z Wilamowiczanką Wilamowice, a jako ostatni zaprezentują się nam seniorzy których czeka wyjazdowe starcie w 17. kolejce bielskiej A-klasy z Zaporą Wapienica. W poniedziałek swoją wiosenną część rywalizacji zainaugurują nasze żaki które w domowym spotkaniu 8. kolejki Bielskiej Ligi Żaków Grupy A będą gościć Rekord Bielsko-Biała.

Seniorzy:
17. kolejka A-klasy Bielsko-Biała - 21.04.2018 r., godz. 16:00
Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice (Wapienica, ul. Jaworzańska 120)

Juniorzy:
13. kolejka III Ligi Okręgowej - 21.04.2018 r., godz. 12:00
Wilamowiczanka Wilamowice - Pionier Pisarzowice (Wilamowice, ul. Paderewskiego 17A)

Trampkarze:
3. kolejka IV Ligi Okręgowej - 21.04.2018 r., godz. 09:45
Pionier Pisarzowice - LKS Czaniec (Pisarzowice, ul. Sportowa 1)

Młodziki:
2. kolejka IV Ligi Okręgowej Grupa 1 - 21.04.2018 r., godz. 11:00
Sokół Zabrzeg - Pionier Pisarzowice (Zabrzeg, ul. Stadionowa 30)