Weekendowy rozkład spotkań

Zbliża się kolejny weekend, a wraz z nim kolejne już ligowe spotkania w wykonaniu naszych drużyn. Jako pierwsi w sobotę na boisko wybiegną nasi trampkarze którzy po zeszłotygodniowej wpadce postarają się zrehabilitować w wyjazdowym spotkaniu z Groniem Bujaków, następnie czeka nas występ juniorów i szansa na pierwsze w sezonie zwycięstwo w Kobiernicach z tamtejszą Sołą, a wisienką na torcie będzie starcie seniorów w derbowej konfrontacji na wyjeździe z Sokołem Hecznarowice. Na poniedziałek zaplanowano mecz naszych żaków którzy o pierwszy triumf w obecnej kampanii zawalczą na boisku rywala z KS Bestwinką. No i dość wyjątkowo, bo we wtorek swoje spotkanie rozegrają nasze młodziki które czeka pojedynek na własnym boisku z Przełomem Kaniów.

________________________________________________________________________________________________________

Seniorzy:
5. kolejka A-klasy Bielsko-Biała - 16.09.2017 r., godz. 16:30
Sokół Hecznarowice - Pionier Pisarzowice (Hecznarowice, ul. Strażacka 1)

Juniorzy:
3. kolejka III Ligi Okręgowej - 16.09.2017 r., godz. 12:00
Soła Kobiernice - Pionier Pisarzowice (Kobiernice, ul. Sportowa 4)

Trampkarze:
3. kolejka V Ligi Okręgowej - 16.09.2017 r., godz. 10:00
Groń Bujaków - Pionier Pisarzowice (Bujaków, ul. Bielska 1A)

Młodziki:
3. kolejka IV Ligi Okręgowej Grupa 1 - 19.09.2017 r., godz. 17:00