Wiercigroch: Zmiany w grupie pościgowej

Przełamał się w minionej kolejce Sokół Buczkowice. Kosztem ostatniego w tabeli Orła Kozy. Z trenerem Jackiem Wiercigrochem podsumowaliśmy weekendowe wydarzenia w bielskiej A-klasie.

Udało nam się przełamać. W meczu z Godziszką nie graliśmy źle, ale nic nie chciało wpaść do bramki. Poprawiliśmy nastroje przed pojedynkiem z liderem. Z Sołą nie będę mógł skorzystać z dwóch podstawowych zawodników, zostali po raz czwarty ukarani żółtymi kartkami.

Większych niespodzianek nie było. Kaniów zremisował w Międzyrzeczu, to jedyna, mała niespodzianka. Międzyrzecze w sparingach prezentowało się bardzo dobrze, potwierdza to w lidze.

Soła z Mazańcowicami do przerwy remisowała 0:0. Po zmianie stron goście opadli z sił. Mocną stroną drużyny z Kobiernic są zmiennicy. Zawodnik, który wchodzi na murawę nie osłabia zespołu.

W Rybarzowicach dzieje się coś niedobrego. Iskra rozpoczęła od zwycięstwa z Bestwinką, a w dwóch kolejnych meczach straciła u siebie 15 goli!

Solidnie prezentuje się MRKS II. Trener Sztorc dobrze poukładał zespół. Bez większych problemów ograł Beskid.

Groń postawił się GLKS-owi. Po pierwszej połowie wygrywał 1:0. Faworyt w końcówce wykorzystał słabość rywala. Zabrakło sił.

W grupie pościgowej, do której należą zespoły z Wilkowic, Bestwinki, Pisarzowic, Wapienicy oraz my, po każdej kolejce będą przetasowania. W sobotę Zapora przegrała z Bestwinką. Była trzecia, jest w tabeli siódma.

źródło: sportowebeskidy.pl

Wyniki 17. kolejki:
Orzeł Kozy - Sokół Buczkowice 0:1 (0:1)
Beskid Godziszka - MRKS II Czechowice-Dziedzice 0:4 (0:3)
Zapora Wapienica - KS Bestwinka 0:1 (0:1)
Iskra Rybarzowice - Pionier Pisarzowice 3:8 (1:3)
GLKS Wilkowice - Groń Bujaków 4:1 (0:1)
Soła Kobiernice - LKS Mazańcowice 5:0 (0:0)
KS Międzyrzecze - Przełom Kaniów 1:1 (1:1)

Aktualna tabela:

Najlepsi strzelcy: