Znamy terminarz na sezon 2016/2017

W siedzibie BOZPN rozlosowano terminarz rozgrywek o mistrzostwo bielskiej A-klasy w sezonie 2016/2017. Nasi seniorzy zmagania zainaugurują na własnym boisku w starciu z Iskrą Rybarzowice, a zakończa również domowym pojedynkiem z Zaporą Wapienica.

Podobnie jak w latach wcześniejszych premierową kolejkę ustalono na długi sierpniowy weekend 14-15 sierpnia. Jak już wspominaliśmy na wstępie podopiecznych Zbigniewa Wydry czeka wtedy starcie na własnym terenie z Iskrą Rybarzowice. Na innych boiskach w inauguracyjnej kolejce czekają nas m.in. mecze spadkowicza z Ligi Okręgowej Soły Kobiernice z Sokołem Buczkowice oraz beniaminka KS Międzyrzecze z Przełomem Kaniów. Najciekawiej z kolei zapowiada się pojedynek w Wilkowicach pomiędzy KS Bystra a Zaporą Porąbka. Runda jesienna zakończy się w dniach 5-6 listopada, a Pionier zmagania w pierwszej części sezonu zakończy na własnym boisku spotkaniem z Zaporą Wapienica. Najintensywniejszym miesiącem w rozgrywkach będzie październik, wówczas drużyny rozegrają pięć ligowych kolejek. Terminy i godziny spotkań mogą ulec jeszcze zmianie w trakcie trwania sezonu, dlatego zachęcamy do śledzenia terminarza na łamach naszej strony.

1. kolejka bielskiej A-klasy w sezonie 2016/2017:
13.08.2016 r. (sobota), godz. 17:00
Pionier Pisarzowice - Iskra Rybarzowice
Beskid Godziszka - GKS Czarni Jaworze
Sokół Buczkowice - Soła Kobiernice
KS Międzyrzecze - Przełom Kaniów
Zapora Wapienica - MRKS II Czechowice-Dziedzice
14.08.2016 r. (niedziela), godz. 17:00
KS Bystra - Zapora Porąbka (godz. 16:00)
KS Betswinka - LKS Mazańcowice

Ze szczegółami terminarza na cały sezon 2016/2017 mogą się Państwo zapoznać klikając w link: http://lkspionier.futbolowo.pl/terminarz-i-wyniki-2