Domowo i wyjazdowo

W minionej już rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach bielskiej A-klasy nie brakowało dużych emocji jeśli chodzi o zestawienia spotkań domowych, jak i wyjazdowych. Prawdziwą twierdzą nie do zdobycia było boisko Pioniera Pisarzowice który na własnym terenie zdobył komplet punktów i wyprzedził zespoły KS Bestwinki i Sokoła Hecznarowice, natomiast najwięcej punktów z boisk rywali wywiozła drużyna KS Bestwinki która okazała się lepsza od Rekordu II Bielsko-Biała i Pioniera Pisarzowice.

W zestawieniu spotkań domowych nie ma sobie równych Pionier Pisarzowice który z siedmiu rozegranych meczy wygrał wszystkie i zostawiając w tyle drużyny KS Bestwinki oraz Sokoła Hecznarowice. Co ciekawe obok Pioniera jeszcze tylko właśnie ekipa z Bestwinki a także Rekord II Bielsko-Biała nie zaznały smaku porażki na własnym boisku. Najgorzej przed własnymi kibicami wypadają zawodnicy LKS-u Mazańcowice którzy nie potrafili wygrać żadnego z pięciu rozegranych pojedynków u siebie.

Tabela spotkań domowych po rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach bielskiej A-klasy:

W spotkaniach wyjazdowych natomiast jedyną niepokonaną drużyną pozostaje już tylko lider tego zestawienia czyli KS Bestwinka która wyprzedza zespoły Rekordu II Bielsko-Biała oraz Pioniera Pisarzowice. Ci pierwsi w wyjazdowych wojaży ponieśli dwie porażki, a drudzy tylko jedną. Podobnie jak w domowych spotkaniach, również w tych wyjazdowych komplet porażek zaliczyli piłkarze LKS-u Mazańcowice którzy zamykają tabelę tego zestawienia.

Tabela spotkań wyjazdowych po rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach bielskiej A-klasy: