Tabela roczna

W mijającym roku byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji w rozgrywkach bielskiej A-klasy, a ukazuje to zestawienie tabeli rocznej. W przeciągu całego tego roku najlepsza okazała się drużyna KS Bestwinki, która rzutem na taśmę wyprzedziła Pioniera Pisarzowice a podium uzupełnił zespół KS Międzyrzecze.

Drużyna KS Bestwinki w tym roku w spotkaniach ligowych zdobyła 61 punktów na co złożyło się 19 zwycięstw, 4 remisy i i 2 porażki i zaledwie o jeden punkt okazała się lepsza w tym zestawieniu od Pioniera Pisarzowice który na 60 zdobytych punktów zapracował 19 zwycięstwami, 3 remisami i 3 porażkami. Podium już z wyraźną stratą do wspomnianej dwójki uzupełniła ekipa KS Międzyrzecze która zdobyła 45 punktów odnosząc 13 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek. Miniony rok nie był zbyt udany dla zespołu LKS-u Mazańcowice który w tym zestawieniu okazał się najsłabszy osiągając zaledwie 9 punktów - tylko 2 razy zwyciężając, 3 razy remisując i ponosząc aż 20 porażek.

Tabela roczna po rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach bielskiej A-klasy: