A-klasa Bielsko-Biała

Nasi seniorzy przyzwyczaili nas już do tego, że w każdej z rund przytrafia im się kompletnie nieudany mecz i podobnie było w miniony weekend. W spotkaniu 6. kolejki bielskiej A-klasy Pionier na boisku w Wilkowicach uległ tamtejszemu spadkowiczowi z "Okręgówki" GLKS-owi aż 2:6. Bramki dla drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Wydrę zdobyli Wojciech Sołtysik, natomiast jedno trafienie było samobójcze. Tuż po strzeleniu drugiej bramki wynik poprawić mógł Robert Nycz, ale nie wykorzystał on rzutu karnego. Nasi seniorzy tą porażką stracili pozycję lidera rozgrywek na rzecz MRKS-u II Czechowice-Dziedzice i obecnie plasują się tuż jego plecami z trzypunktową stratą i jednym meczem rozegranym mniej, a podium uzupełnia GLKS Wilkowice. I to właśnie liderujące rezerwy czwartoligowego MRKS-u już za tydzień zawitają do Pisarzowic na pojedynek z Pionierem w spotkaniu na szczycie.

sobota, 15 września 2018 r., godz. 16:00

Wilkowice

A-klasa Bielsko-Biała

GLKS Wilkowice - Pionier Pisarzowice