Przekaż nam 1%

Informujemy, że nasze stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy Pionier Pisarzowice, dnia 15 listopada 2002 roku zostało wpisane do Rejestru Stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego i uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego.

W związku z tym Zarząd LKS Pionier Pisarzowice zwraca się z prośbą do wszystkich sympatyków piłki nożnej o wsparcie działalności naszego klubu poprzez przekazanie nam 1% podatku dochodowego. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na rozwój klubu, a w szczególności na funkcjonowanie i szkolenie drużyn młodzieżowych. Ciebie to nic nie kosztuje, a nam bardzo pomoże!

Jak przekazać 1%? To proste!

KROK 1.Wybór organizacji pożytku publicznego
Stowarzyszenie LKS Pionier Pisarzowice znajduje się na liście organizacji, które posiadają status organizacji pożytku publicznego i z tego tytułu ma prawo otrzymywać 1% podatku.

KROK 2.Wypełnienie zeznania rocznego PIT
Przekazanie przez podatników swojego 1% dla Stowarzyszenia LKS Pionier Pisarzowice jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). A wypełniamy zaledwie dwa punkty oznaczone literami I i J. W punkcie I, w pozycji 131. podajemy numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym, czyli KRS0000270261. W pozycji 132. wpisujemy także kwotę, którą chcemy przekazać dla Stowarzyszenia, nie może ona jednak przekraczać 1 % podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Następnie w punkcie J, w pozycji 133. podajemy cel szczegółowy, czyli po prostu nazwę Stowarzyszenia LKS PIONIER PISARZOWICE 3866. Ponadto zaznaczając kwadrat w pozycji 134. wyrażamy zgodę na przekazanie Stowarzyszeniu swojego imienia i nazwiska, adresu oraz wnioskowanej kwocie, a w pozycji 135. możemy podać dodatkowe informacje ułatwiające kontakt z podatnikiem.

KROK 3.Przekazanie pieniędzy.
Urząd Skarbowy przekazuje pieniądze dla Stowarzyszenia LKS Pionier Pisarzowice. Pieniądze - 1% podatku należnego - na konto wybranej organizacji przekaże w terminie do 3 miesięcy.

Twój 1%, to dla nas 100% wsparcia!!!