A-klasa Bielsko-Biała

W kryzys wpadli nasi seniorzy, którzy w miniony weekend ponieśli już czwartą porażkę w sezonie, w tym drugą z rzędu, co ostatnio przytrafiło im się ponad dwa lata temu. W spotkaniu 11. kolejki bielskiej A-klasy Pionier na trudnym terenie w Buczkowicach okazał się słabszy od tamtejszego Sokoła przegrywając 1:2. Jedyne trafienie dla drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Wydrę uzyskał Łukasz Nycz pewnie egzekwując rzut karny. Mimo porażki nasi seniorzy utrzymali 4. miejsce w ligowej tabeli, ale tracą już do lidera MRKS-u II Czechowice-Dziedzice dziewięć punktów, mając do rozegrania jeszcze jedno spotkanie więcej. W przyszłotygodniowym meczu Pionier zagra po raz ostatni tej jesieni przed własnymi kibicami, a ich rywalem będzie Soła Kobiernice.

sobota, 20 października 2018 r., godz. 15:00

Buczkowice

A-klasa Bielsko-Biała

Sokół Buczkowice - Pionier Pisarzowice