Domowo i wyjazdowo

Czas na kolejną część podsumowania rundy jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała, a tym razem zaglądamy na tabele spotkań domowych oraz wyjazdowych. W zestawieniu spotkań przed własną publicznością najlepsza jest na ten moment drużyna Zamka Grodźca Śląskiego, natomiast w meczach na boiskach rywali największą zdobyczą może pochwalić się Podbeskidzie Bielsko-Biała III.

W zestawieniu spotkań domowych na czele znajduje się drużyna Zamka Grodźca Śląskiego, która w 6 spotkaniach na własnym boisku wypracowała 16 punktów na co złożyło się 5 zwycięstw oraz 1 remis. Wyprzedza ona zespół Zapory Porąbka mający na swoim koncie w 7 meczach przed własnymi kibicami zainkasowane 15 punktów w wyniku 4 zwycięstw oraz 3 remisów. Podium uzupełnia ekipa Podbeskidzia Bielsko-Biała III legitymująca się w 6 pojedynkach u siebie zgromadzonymi 14 punktami wobec 4 zwycięstw oraz 2 remisów. Nasi seniorzy w tabeli domowych konfrontacji plasują się na 10. miejscu i w 7 potyczkach w "domu" uzyskali 10 punktów dzięki 3 zwycięstwom, 1 remisowi oraz 3 porażkom. W zestawieniu tym najgorzej radzi sobie "jedenastka" Iskry Rybarzowice, która w 7 starciach na własnym terenie legitymuje się dorobkiem 3 punktów odnosząc 1 zwycięstwo oraz 6 porażek.

Tabela spotkań domowych po rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała:

Natomiast w zestawieniu spotkań wyjazdowych równych sobie nie ma póki co drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała III, która w 7 rozegranych spotkaniach na boiskach rywali wypracowała 21 punktów na co złożył się komplet 7 zwycięstw. Tuż za jej plecami plasuje się zespół GLKS-u Sferanet Wilkowice II mający na swoim koncie w 7 rozegranych meczach w delegacji zainkasowane 18 punktów w wyniku 6 zwycięstw oraz 1 porażki. Miejsce na podium zamknęła ekipa Sokoła Hecznarowice legitymująca się w 7 rozegranych pojedynkach na wyjeździe zgromadzonymi 10 punktami wobec 3 zwycięstw, 1 remisu oraz 3 porażek. Nasi seniorzy w tabeli wyjazdowych konfrontacji znajdują się na 12. miejscu i w 6 potyczkach na boiskach rywali uzyskali 2 punkty dzięki 2 remisom oraz 4 porażkom. Najsłabiej w tym zestawieniu radzi sobie "jedenastka" Żaru Międzybrodzia Bialskiego, która w 6 starciach w delegacji nie ugrała żadnego punktu ponosząc komplet 6 porażek.

Tabela spotkań wyjazdowych po rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała: