KEEZA A-klasa Bielsko-Biała

W drugim meczu z rzędu naszym seniorom udało się zainkasować punkty w ligowej rywalizacji, tym razem jednak sięgnęli po zasłużone trzy punkty. W spotkaniu 8 kolejki KEEZA A-klasy Bielsko-Biała Pionier na własnym boisku okazał się lepszy od Żaru Międzybrodzia Bialskiego zwyciężając 2:0, a obydwie bramki dla drużyny prowadzonej przez Łukasza Nycza zdobył Krystian Zacny. A już za tydzień Pionier kolejny raz uda się w delegację, na boisku w Rybarzowicach zmierzy się z tamtejszą Iskrą.

________________________________________________________________________________________________________

sobota, 30 wrzesień 2023 r., godz. 16:00

Pisarzowice

8. kolejka KEEZA A-klasa Bielsko-Biała