Piłka młodzieżowa

Kolejny weekend przyniósł kolejne emocje związane z występami naszych drużyn młodzieżowych w III Lidze Okręgowej Juniorów Grupa 1 oraz IV Lidze Okręgowej Trampkarzy. O tym, że obecny sezon dla naszych juniorów jest już stracony wiedzieliśmy od dłuższego czasu i trzeba już teraz zacząć myśleć o budowaniu drużyny na przyszły sezon, porażka z Żarem Międzybrodzie Bialskie na ich terenie 1:9 jest tego przykładem. Lepiej zaprezentowali się nasi trampkarze, którzy wygrali ważne wyjazdowe spotkanie ze Spójnią Landek 2:1. Juniorzy wciąż na ostatnim 10. miejscu i choć mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie, to raczej ciężko wierzyć w taki obrót sprawy. Trampkarze dzięki zwycięstwu przesunęli się na 5. miejsce w ligowej tabeli.

________________________________________________________________________________________________________

15. kolejka III Ligi Okręgowej Juniorów Grupa 1
Żar Międzybrodzie Bialskie - Pionier Pisarzowice
9:1 (4:0)