Piłka młodzieżowa

Kolejne spotkania mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe, którym przyszło mierzyć swoje siły z rówieśnikami w 6. kolejce III oraz IV Ligi Okręgowej. Niestety kolejną już porażkę ponieśli nasi juniorzy, którzy na własnym boisku nie byli w stanie pokonać ekipy Żaru Międzybrodzie Bialskie ulegając im 1:3. O wiele lepiej spisali się nasi trampkarze, którzy również na własnym podwórku w bardzo ważnym meczu okazali się lepsi od Zapory Porąbka wygrywając z tym rywalem 3:0.

__________________________________________________________________________________________________________

6. kolejka III Ligi Okręgowej Juniorów Gr.1
Pionier Pisarzowice - Żar Międzybrodzie Bialskie
1:3 (1:1)