Piłka młodzieżowa

Kolejny weekend w wykonaniu naszych drużyn młodzieżowych już za nami, a po raz pierwszy od startu sezonu o ligowe punkty walczyły w komplecie. Status drużyny niepokonanej z kompletem punktów zachowali juniorzy prowadzeni przez Marcina Pawia, którzy w wyjazdowej derbowej konfrontacji w ramach 3. kolejki III Ligi Okręgowej pokonali Wilamowiczankę Wilamowice 2:1. Bardzo blisko odniesienia premierowego zwycięstwa byli trampkarze pod wodzą Łukasza Nycza, niestety w spotkaniu 3. kolejki IV Ligi Okręgowej na wyjeździe minimalnie gorsi okazali się od beniaminka GLKS-u Wilkowice przegrywając 4:6. Również o włos od swojego pierwszego zwycięstwa byli młodziki pod kierownictwem Roberta Nycza, im z kolei zabrakło niewiele by w domowym meczu 3. kolejki IV Ligi Okręgowej Grupy 2 urwać punkty liderowi LKS-owi Czaniec jednak ostatecznie ulegli 3:4. Swoje pierwsze zmagania w nowym sezonie mają za sobą żaki czyli podopieczni Andrzeja Nycza, którzy w pierwszym turnieju rozgrywek Bielskiej Ligi Żaków Grupy 2 rozgrywanym w Kozach okazali się najlepsi odnosząc zwycięstwa nad Przełomem Kaniów 2:0 i KS Bestwinką 1:0 oraz remisując z Dwójką Kozy 0:0.

__________________________________________________________________________________________________________

3. kolejka III Ligi Okręgowej Juniorów
Wilamowiczanka Wilamowice - PIONIER PISARZOWICE
1:2 (0:1)