Plan letnich przygotowań seniorów

Jako jedni z ostatnich, w porównaniu do reszty zespołów bielskiej A-klasy, swoje przygotowania przed nowym sezonem 2015/2016 rozpoczną nasi seniorzy. Podopieczni Zbigniewa Wydry, który stery nad pierwszą drużyną Pioniera objął zaraz pod zakończeniu minionego sezonu, zajęcia rozpoczną dość eksperymentalnie bo od sparingu z Pasjonatem Dankowice 18 lipca.

Szkoleniowiec postawił na krótkie, ale intensywne przygotowania. Seniorzy na własnych obiektach trenować będą najprawdopodobniej dwa razy w tygodniu mając do dyspozycji obywa boiska. Znany jest również rozkład jazdy meczów kontrolnych Pioniera przed sezonem. Po sparingu z Dankowicami zmierzymy się kolejno z czołowymi ekipami żywieckiej A-klasy: Podhalanką Milówka oraz Skrzycznem Lipowa. Całkiem możliwe, że nasi seniorzy wezmą również udział w rozgrywkach Pucharu Polski. Na dzień dzisiejszy wszyscy zawodnicy którzy reprezentowali nasze trójkolorowe barwy w minionym sezonie, wyrazili chęć dalszego reprezentowania klubu co nas bardzo cieszy. Pewne jest również to, że zapowiada się kilka powrotów do zespołu, jak również wzmocnień. Szkoleniowiec zachęca ponadto wszystkich chętnych zawodników którzy chcieliby spróbować swoich sił w barwach Pioniera na wspomniany pierwszy mecz sparingowy, bądź pierwsze jednostki treningowe które odbędą się 21 oraz 23 lipca o godzinie 18:00. W zakładce "trenerzy" można znaleźć telefon kontaktowy do szkoleniowca seniorów Zbigniewa Wydry. O wszystkich ruchach kadrowych, jak również sparingach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Plan przygotowań seniorów:
18 lipca - początek przygotowań i sparing z Pasjonatem Dankowice (Bielska Liga Okręgowa)
25 lipca - sparing z Podhalanką Milówka (żywiecka A-klasa)
1 sierpnia - sparing ze Skrzycznem Lipowa (żywiecka A-klasa)