Plan przygotowań seniorów

21 stycznia rozpoczną przygotowania, a miesiąc pózniej bo 20 lutego rozegrają pierwszy sparing - tak w skrócie prezentuje się plan przygotowań naszych seniorów przed rundą wiosenną bielskiej A-klasy w sezonie 2015/2016.

Niewątpliwe będą one przebiegać w spokojnej atmosferze. Pionier pierwszą część sezonu zakończył na dobrym 6. miejscu pokazując się z bardzo dobrej strony. Nikt w Pisarzowicach jednak nie zamierza tym się zadowalać i wiosną drużyna ma prezentować się jeszcze lepiej. Szkoleniowiec naszych seniorów Zbigniew Wydra pierwsze premierowe zajęcia w Nowym Roku wyznaczył na 21 stycznia, kiedy to drużyna stawi się na hali w Pisarzowicach i odbędzie zajęcia wprowadzające, a także zostaną nakreślone plany na najbliższe tygodnie. Seniorzy do pierwszego sparingu przez okres 5 tygodniu odbywać będą trzy jednostki treningowe w tygodniu: na hali i salce w Pisarzowicach oraz w terenie. Pierwszy mikrocykl zwieńczy sparing 20 lutego z Hejnałem Kęty. W drugim mikrocyklu treningowym zamiast siłowych zajęć na salce seniorzy przeniosą się na orlik w Kętach a treningi w terenie zastąpią mecze kontrolne. Ogółem zaplanowanych jest ich pięć - dwa z nich rozegrane zostaną na sztucznym boisku w Czechowicach-Dziedzicach, a trzy na własnym boisku. Możliwe jest rozegranie dodatkowego sparingu 25 marca o czym będziemy Państwa informować na bieżąco, jak równiez o dokładnych godzinach tych spotkań.

Skład personalny drużyny raczej nie ulegnie większej zmianie w porównaniu do jesiennych zmagań. Nikt nie zgłaszał chęci odejścia, możliwe natomiast jest pozyskanie 2-3 graczy, którzy juz pod koniec zeszłego roku zgłaszali swoją kandydaturę do gry w barwach Pioniera. Na konkrety jest jednak zbyt wcześnie, dlatego prosimy uzbroić się w cierpliwość.

Plan przygotowań Pioniera:
21 stycznia - rozpoczęcie przygotowań na hali w Pisarzowicach o godz. 17:30
20 luty - sparing z Hejnałem Kęty (A-klasa Oświęcim) w Czechowicach-Dziedzicach o godz. 17:00
28 luty - sparing z KS Międzyrzecze (B-klasa Bielsko-Biała) w Czechowicach-Dziedzicach o godz. 11:00
5 marca - sparing ze Strumieniem Polanką Wielką (A-klasa Oświęcim) w Pisarzowicach
12 marca - sparing z Muńcułem Ujsoły (A-klasa Żywiec) w Pisarzowicach
19 marca - sparing z Sokołem Hecznarowice (B-klasa Bielsko-Biała) w Pisarzowicach
25 marca - ?