Podsumowanie Trampkarzy Jesień 2014'

Bardzo udaną jesień mają za sobą nasi trampkarze, którzy swoje rozgrywki zakończyli na pozycji wicelidera z jedną tylko porażką na koncie i mają wielkie szanse na końcowy triumf. Podsumujemy zatem ich osiągnięcie.

W pierwszym sezonie, w którym to trampkarze grają o swój własny awans, nasi mali Pionierzy spisują się rewelacyjnie wyrastając na głównego kandydata do mistrzostwa. Póki co zajmują jednak miejsce tuż za plecami lidera z Czańca, lecz strata jednego punktu jest jak najbardziej do nadrobienia wiosną. Pech chciał, że to właśnie z tymi rywalami podopieczni Bogusława Lorensa spotkali się już... w pierwszej kolejce ponosząc swoją jedyną porażkę. W pozostałych spotkaniach odnieśli oni osiem zwycięstw z rzędu, strzelając najwięcej bramek w lidze, bo aż 76.

Dwóch zawodników Pioniera rozegrało wszystkie dziewięć spotkań w pełnym wymiarze czasowym, a są to Patryk Walczyk oraz Dawid Wiewióra. Niewiele mniej czasu na boisku spędzili Bartosz Nikiel, a także Adrian Kubiczek.

Najwięcej grali:
1. Walczyk Patryk i Wiewióra Dawid - 9 meczy, 720 minut
2. Nikiel Bartosz - 9 meczy, 715 minut
3. Kubiczek Adrian - 9 meczy, 710 minut

Prawdziwym super strzelcem okazał się w jesiennych meczach nasz młody wychowanek Patryk Walczyk, który zapisał na swoim koncie aż 35 bramek. Następni w tej klasyfikacji są Dawid Wiewióra z 12 golami oraz Michał Strzeżoń - autor 9 trafień.

Najlepsi strzelcy:
1. Walczyk Patryk - 35 bramek