Rozgrywki młodzieżowe

Trzy nasze drużyny młodzieżowe w miniony weekend rywalizowały w spotkaniach w ligowych rozgrywkach, mogliśmy emocjonować się występami trampkarzy, młodzików oraz orlików, natomiast mecz juniorów został przełożony. Trampkarze trenowani przez Łukasza Nycza rozegrali najsłabszy mecz sezonie co przeniosło się na porażkę, w 4. kolejce 5. Ligi Okręgowej przegrali u siebie z Zaporą Porąbka 3:5. Młodziki pod wodzą Roberta Nycza odniosły drugie zwycięstwo w bieżącej kampanii, w 4. kolejce 5. Ligi Okręgowej wygrały na własnym boisku z Przełomem Kaniów 9:4. Orliki pod opieką Jacka Nycza rozegrały pierwszy turniej w rozgrywkach Bielskiej Ligi Podokręgu, w Pisarzowicach rywalizowały z Dwójką Kozy oraz GLKS-em Wilkowice. Juniorzy prowadzeni przez Marcina Pawia tak jak wspominaliśmy w minionej serii gier nie zagrali, a ich spotkanie zostało przełożone na inny termin.

"Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej dofinansowane jest przez Gminę Wilamowice"

__________________________________________________________________________________________________________

4. kolejka 3. Ligi Okręgowej Juniorów
Spójnia Landek - PIONIER PISARZOWICE (przełożony)