Rozgrywki młodzieżowe

Dobiegła końca jesienna rywalizacja naszych drużyn młodzieżowych w ligowych rozgrywkach bielskiego podokręgu, jako ostatni tej jesieni zaprezentowali się juniorzy. Juniorzy prowadzeni przez Roberta Nycza słabo zakończyli pierwszą część obecnego sezonu, w zaległym meczu z 9. kolejki przegrali na wyjeździe z Przełomem Kaniów 2:5.

"Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej dofinansowane jest przez Gminę Wilamowice i Radę Sołecką Pisarzowice"

__________________________________________________________________________________________________________

Zaległy mecz z 9. kolejki 3. Ligi Okręgowej Juniorów
Przełom Kaniów - PIONIER PISARZOWICE