Rozgrywki młodzieżowe

Miniony weekend dostarczył nam kolejne spotkania naszych drużyn młodzieżowych w ligowych rozgrywkach bielskiego podokręgu, na boiska wybiegli trampkarze oraz młodziki, natomiast przełożony zostało pojedynek juniorów. Trampkarze trenowani przez Jakuba Buchtyara tym razem nie zdobyli żadnych punktów, w meczu 2. kolejki 4. Ligi Okręgowej przegrali u siebie z Sokołem Zabrzeg 1:8. Młodziki pod wodzą Jacka Nycza z kolei sięgnęli po premierowe punkty, w meczu 2. kolejki 5. Ligi Okręgowej wygrali na własnym boisku z KS-em Rudzica 4:2. Tak jak już wspominaliśmy na wstępie, spotkanie juniorów z Zamkiem Grodziec Śląski w ramach 13. kolejki 3. Ligi Okręgowej, zostało przełożone.

"Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej dofinansowane jest przez Gminę Wilamowice i Radę Sołecką Pisarzowice"

__________________________________________________________________________________________________________

13. kolejka3. Ligi Okręgowej Juniorów
Zamek Grodziec Śląski - PIONIER PISARZOWICE