Trampkarze triumfują w Turnieju "CSW & Orzeł Cup 2023"

W sobotę 18 lutego na hali sportowej w Kozach rozegrany został Turniej "CSW & Orzeł Cup 2023" dla zawodników z rocznika 2008 i młodszych, a organizatorem którego był CSW Kozy przy wsparciu Orła Kozy. W silnie obsadzonych zmaganiach wzięli udział również nasi trampkarze, którzy w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami okazali się najlepsi.

"Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej dofinansowane jest przez Gminę Wilamowice"

__________________________________________________________________________________________________________

Turniej "CSW & Orzeł Cup 2023" dla zawodników z rocznika 2008 i młodszych, którego miejscem rozgrywania była hala sportowa w Kozach, okazał się silnie obsadzony, a poza gospodarzami Orłem Kozy oraz naszymi trampkarzami udział w nim wzięły również drużyny Dwójki Kozy, LKS-u Bestwina i Przełomu Kaniów.

Podopieczni Łukasza Nycza w całych zmaganiach odnieśli 3 zwycięstwa, 1 remis i nie ponieśli żadnej porażki, co w końcowym rozrachunku dało im zwycięstwo w całej rywalizacji, wyprzedzając zespoły LKS-u Bestwina oraz Przełomu Kaniów. Nie zabrakło również wyróżnień indywidualnych dla naszych trampkarzy: najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Bartłomiej Gryzełko, a wicekrólem strzelców z 4 bramkami na koncie został Jakub Zemanek.

Wyniki Turnieju "CSW & Orzeł Cup 2023":
PIONIER PISARZOWICE - Orzeł Kozy 2:2
Przełom Kaniów - Dwójka Kozy 0:1
LKS Bestwina - PIONIER PISARZOWICE 2:4
Orzeł Kozy - Przełom Kaniów 1:2
LKS Bestwina - Dwójka Kozy 2:0
PIONIER PISARZOWICE - Przełom Kaniów 1:0
Dwójka Kozy - Orzeł Kozy 1:5
Przełom Kaniów - LKS Bestwina 0:3
Dwójka Kozy - PIONIER PISARZOWICE 0:2
Orzeł Kozy - LKS Bestwina 0:3

Tabela końcowa:

Skład Pioniera: Bartłomiej Gryzełko (bramkarz) oraz Adam Pytel, Dawid Grajny, Dawid Kulak, Jakub Kępka, Jakub Zemanek, Nikolas Foks, Olaf Cyran, Paweł Koziana, Tymoteusz Trembla

Strzelcy bramek dla Pioniera: Jakub Zemanek 4, Dawid Kulak 2, Jakub Kępka 2, Nikolas Foks 1

Zwycięska drużyna naszych trampkarzy w Turnieju "CSW & Orzeł Cup 2023". Stoją od lewej: Łukasz Nycz (trener), Jakub Zemanek, Jakub Kępka, Dawid Kulak, Bartłomiej Gryzełko, Dawid Grajny, Marcin Muszyński (kierownik). W dolnym rzędzie od lewej: Tymoteusz Trembla, Adam Pytel, Paweł Koziana, Olaf Cyran, Nikolas Foks.