Uczestnicy sezonu 2015/2016

W oczekiwaniu na terminarze bielskiej A-klasy na sezon 2015/2016, przyjrzymy się naszym rywalom. W gronie 14 drużyn mamy dwóch spadkowiczów z Ligi Okręgowej oraz jednego beniaminka.

Najbliższy sezon zapowiada się niezwykle pasjonująco i przed samym startem ciężko wskazać głównego faworyta do mistrzowskiego tytułu. Bez cienia wątpliwości do tego grona zaliczyć będzie można z urzędu obydwóch spadkowiczów z Okręgówki: Zaporę Porąbkę oraz Czarnych Jaworze. Nie można jednak zapominać o drużynach, które są głodne sukcesu. A ich lista jest długa. Przełom Kaniów, KS Bestwinka, Zapora Wapienica, czy GLKS Wilkowice liczą na udany sezon. A czy do tego grona należą nasi seniorzy? Bez wątpienia słabszy poprzedni sezon sprawił, że Pionier zszedł na drugi plan w tym towarzystwie.

Uczestnicy sezonu 2015/2016 w bielskiej A-klasie:
1. Beskid Godziszka
2. Czarni Jaworze (s)