Weekendowy rozkład spotkań

Przed nami kolejne piłkarskie emocje z udziałem naszych drużyn, a do rywalizacji ligowej wkraczają dwa kolejne nasze młodzieżowe zespoły. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w sobotę, a jako pierwszych na boisku zobaczymy naszych trampkarzy którzy w wyjazdowym pojedynku 2. kolejki IV Ligi Okręgowej zmierzą się z Sokołem Buczkowice, następnie do akcji wkroczą młodziki które również na wyjeździe w ramach 1. kolejki IV Ligi Okręgowej Grupy 1 skonfrontują swoje siły z LKS-em Bestwina, później czekają nas emocje związane z meczem juniorów w 12. kolejce III Ligi Okręgowej i ich domowym występem przeciwko KS Bestwince, a na zakończenie ujrzymy w grze seniorów rywalizujących na własnym boisku w spotkaniu 16. kolejki bielskiej A-klasy z KS Międzyrzeczem.

Seniorzy:
16. kolejka A-klasy Bielsko-Biała - 14.04.2018 r., godz. 16:00
Pionier Pisarzowice - KS Międzyrzecze (Pisarzowice, ul. Sportowa 1)

Juniorzy:
12. kolejka III Ligi Okręgowej - 14.04.2018 r., godz. 11:30
Pionier Pisarzowice - KS Bestwinka (Pisarzowice, ul. Sportowa 1)

Trampkarze:
2. kolejka IV Ligi Okręgowej - 14.04.2018 r., godz. 10:00
Sokół Buczkowice - Pionier Pisarzowice (Buczkowice, ul. Wyzwolenia 256)

Młodziki:
1. kolejka IV Ligi Okręgowej Grupa 1 - 14.04.2018 r., godz. 11:00
LKS Bestwina - Pionier Pisarzowice (Bestwina, ul. Podzamcze 18)