Wracają po przerwie

Po przymusowej przerwie do rozgrywek ligowych wracają drużyny bielskiej A-klasy. Wielkanocna kolejka storpedowana została przez warunki atmosferyczne, które uniemożliwiły rozegranie choćby jednego spotkania. Jak po tej przerwie zaprezentują się nasi seniorzy? Atmosfera przed spotkaniem z Mazańcowicami jest bojowa.

W miniony poniedziałek podopieczni Jarosława Krystiana mierzyć mieli się w szlagierowym spotkaniu z Przełomem Kaniów. Spotkaniu, które miało dostarczyć z wiadomych przyczyn sporo emocji nie tylko tych sportowych. Nie inaczej powinno być w najbliższą niedzielę w Mazańcowicach, do których nasi seniorzy udadzą się z zamiarem zdobycia kompletu punktów. Patrząc tylko na samą ligową tabelę faworyta wskazać łatwo. Jednak nie od dziś wiadomo, że stadion w Dolinie Słońca jest mało przyjazny dla przyjezdnych. W tym dla naszych seniorów, którzy jednak z ostatniego wyjazdowego meczu z tym rywalem mają akurat dobre wspomnienia. W minionym sezonie w Mazańcowicach wygraliśmy bowiem 3:1. Podobny wynik padł zresztą w jesiennym pojedynku tych drużyn. Było to wtedy zarazem pierwsze zwycięstwo Pioniera w obecnym sezonie, po dwóch remisach z Bujakowem i Kaniowem.

Jak tym razem na trudnym terenie zaprezentują się nasi seniorzy? Miejmy nadzieję, że podobnie jak w inauguracyjnym spotkaniu a nawet troszkę lepiej. Odpowiedz na to pytanie już w niedzielne po południe.