Za nami trzeci turniej w ramach "CSW Happy Cup 2023"

W sobotę 21 października na hali sportowej w Kozach rozegrano trzeci z czterech zaplanowanych turniejów w ramach "CSW Happy Cup 2023" dla zawodników z roczników 2015 i młodszych, którego organizatorem jest CSW Kozy. W zmaganiach ponownie udział wzięły oczywiście nasze żaczki, czyli podopieczni trenera Jakuba Buchtyara.

"Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej dofinansowane jest przez Gminę Wilamowice i Radę Sołecką Pisarzowice"

__________________________________________________________________________________________________________

Cykl czterech turniejów w ramach "CSW Happy Cup 2023" dla zawodników z rocznika 2015 i młodszych, to zmagania dla najmłodszych adeptów futbolu, których organizatorem jest CSW Kozy, a same zmagania rozgrywane są na hali sportowej w Kozach. Trzeci turniej rywalizacji już za nami, a w sobotę 21 października udział w niej obok naszych żaczków, wzięły również dwie drużyny Dwójki Kozy, Groń Bujaków, LKS Mazańcowice oraz Orzeł Kozy.

W turnieju nie prowadzono klasyfikacji drużynowej, na szyjach zawodników zawisły takie same pamiątkowe medale, które ufundował sponsor turnieju firma Talmet S.C. Jak zwykle nie zabrakło poczęstunku w kawiarni, gdzie dla każdego małego uczestnika przygotowano pyszną pizze i gofry.

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników dzisiejszego turnieju za wspaniałą rywalizację, która dostarczyła dopingującym zmagania z trybun wiele emocji. Z tego miejsca chciałbym podziękować sponsorowi za wsparcie naszego wydarzenia. Tym razem była to firma Talmet - komentuje Dyrektor CSW Kozy, Konrad Hamerlak.

W trzecim turnieju "CSW Happy Cup 2023" udział wzięły drużyny:
1. Dwójka Kozy
2. Dwójka Kozy II
3. Groń Bujaków
4. LKS Mazańcowice
5. Orzeł Kozy
6. PIONIER PISARZOWICE

Skład Pioniera: Jan Kobielus, Kamil Polański, Oliwier Gacek, Oliwier Adamski, Oliwier Zarębski, Paweł Janik, Stanisław Konior, Tomasz Kierpiec, Tymoteusz Gorbaczuk, Wojciech Łachut

Strzelcy bramek dla Pioniera: Paweł Janik x3, Kamil Polański, Oliwier Zarębski

Zdjęcia z turnieju dostępne są TUTAJ

Natomiast materiał wideo z turnieju dostępny jest TUTAJ

Nasze żaczki pod opieką Jakuba Buchtyara spisały się bardzo dobrze w trzecim turnieju w ramach "CSW Happy Cup 2023".

Foto: csw.kozy.pl