Zmiany w Kaniowie i Mazańcowicach

Tuz po zakończeniu sezonu 2016/2017 w rozgrywkach bielskiej A-klasy doszło do zmian na stanowiskach szkoleniowców w drużynach Przełomu Kaniów oraz LKS-u Mazańcowice.

W Przełomie Kaniów stanowisko tymczasowego szkoleniowca, które piastował w ostatnich spotkaniach sezonu Mariusz Cupriak, zajmie Radosław Maciejewski. 35-letni były już trener grup młodzieżowych Zapory Wapienica, a w przeszłości zawodnik takich klubów jak Odra Opole, BKS Stal Bielsko-Biała, Koszarawa Żywiec czy Skalnik Gracze dostał za zadanie odbudowanie ligowej pozycji drużyny, która w minionym sezonie do ostatniej kolejki drżała o utrzymanie.

W Mazańcowicach kończy się natomiast pewna epoka, gdyż po pięciu latach spędzonych w tym klubie zarówno jako szkoleniowiec jak i zawodnik odchodzi Jarosław Jankowski. Jego miejsce zajmie 32-letni Sebastian Jasiński, dla którego będzie to debiut w pracy z seniorami. Wcześniej prowadził on jedynie drużyny młodzieżowe w Mazańcowicach. Z piłkarskich boisk znany jest jednak z występów jako bramkarz w takich drużynach jak Rekord Bielsko-Biała, czy Koszarawa Żywiec.